Header Ads

Το Φροντιστήριο ΑΝΟΔΙΚΟ συγχαίρει τους μαθητές του για την επιτυχία τους στις Πανελλήνιες Εξετάσεις!

ΣΥΓΧΑΙΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2020. ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ!!!
  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ..........ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  2. ΑΡΣΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ...............ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
  3. ΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ.............. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ(ΔΙ.ΠΑ.Ε. - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  4. ΒΑΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΚΕΛΑ..........ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  5. ΓΕΡΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ...................ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (Α.Π.Θ.- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ..............ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
  7. ΓΚΑΝΕΤΣΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ..............ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ)
  8. ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ.......ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΑ.ΜΑΚ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  9. ΓΚΟΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ................ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΑ.ΜΑΚ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  10. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ..........ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  11. ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ...................ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)- ΣΩΜΑΤΑ
  12. ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ...................ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ - ΑΓΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
  13. ΖΗΔΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ......................ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)  
  14. ΚΟΡΑΚΙΔΗ ΕΛΕΝΗ..........................ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  15. ΚΟΤΟΥΜΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ.................ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  16. ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ........................ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  17. ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ.........ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
  18. ΚΟΥΤΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ......................ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
  19. ΜΑΝΑΧΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ................ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ, ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
  20. ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΚΙΤΣΗ.......................ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  21. ΜΗΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ.........ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΗ  & ΤΕΧΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ(ΠΑ.ΜΑΚ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  22. ΜΟΥΛΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ............ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
  23. ΜΠΑΝΤΑΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ..........ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ(ΑΣΠΑΙΤΕ)
  24. ΜΠΟΥΤΖΕΤΗ ΕΛΕΝΗ....................ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
  25. ΞΕΝΙΔΟΥ ΩΡΑΙΟΖΗΛΗ.................ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΠΑ.ΜΑΚ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  26. ΠΑΚΑΣ ΖΗΣΗΣ......................ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  27. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ............ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
  28. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ..............ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
  29. ΠΑΡΛΑΝΤΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ...............ΧΗΜΕΙΑΣ (Α.Π.Θ.- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  30. ΠΙΧΛΙΑΒΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ....................ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (Α.Π.Θ.- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  31. ΣΕΒΑΣΤΟΥ ΣΥΜΕΛΑ.................ΒΑΛ.ΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑ.ΜΑΚ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  32. ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ.........ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ .ΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ  (ΔΙ.ΠΑ.Ε. - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  33. ΣΤΡΥΜΠΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ..........ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
  34. ΣΦΗΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ........ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
  35. ΤΟΥΣΕ ΜΠΛΑΝΤΙΝΑ..............ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
  36. ΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΔΑΝΑΗ-ΒΑΪΑ......ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
  37. ΤΣΙΟΤΣΙΚΑ ΡΩΞΑΝΑ.............ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (Α.Π.Θ.- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΕ ΥΨΗΛΗ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
  1. ΑΡΣΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   .......................ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
  2. ΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ...............ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ..................ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
  4. ΜΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  1ος.........ΕΦΑΡΜ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΕΠΙΣΤΗΜΗ & ΤΕΧΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  5. ΞΕΝΙΔΟΥ ΩΡΑΙΟΖΗΛΗ .............ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
  6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ ...........ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
  7. ΓΚΟΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   6ος............ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
  8. ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος..................ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)- ΣΩΜΑΤΑ
  9. ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  14ος.............ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
  10. ΓΚΑΝΕΤΣΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ  15ος...........ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ)

    Διδάσκουν:
    Πουρνάρας Νίκος-Μαθηματικά
    Πουρνάρας Δημήτριος-Μαθηματικά
    Γκατζιούρας Σωτήρης-Φιλολογικά
    Τζήκας Γιώργος-Φυσική-Χημεία
    Μαλούτα Βάνα-Α.Ο.Θ.
    Πνευματικός Χρήστος-Α.Ε.Π.Π
    Μόκα Ελένη-Βιολογία

    Η σωστή επιλογή στην επιτυχία!!!

    Εγγραφές Καθημερινά
    •Προσιτά δίδακτρα προσαρμοσμένα στις ανάγκες της σημερινής πραγματικότητας.
    •Ολιγομελή τμήματα που καλύπτουν πλήρως τις απαιτήσεις των μαθητών.
    •Καθηγητές με μεγάλη εμπειρία.
    •Συνεχής ενημέρωση γονέων.
    •Εκδηλώσεις επαγγελματικού προσανατολισμού.
    •Δωρεάν παροχή σημειώσεων σε όλα τα μαθήματα.
    •Δυνατότητα εξ αποστάσεως εκπαίδευσης
    ΧΡ.ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ 10 (ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ)-ΕΛΑΣΣΟΝΑ
    ΤΗΛ : 24930-25362
    https://www.facebook.com/Anodiko/
Εικόνες θέματος από mammuth. Από το Blogger.