Γ’ Εθνική: Την Φήκη Τρικάλων υποδέχεται στην πρεμιέρα ο ΠΟΕ - Όλο το πρόγραμμα του 3ου Ομίλου

Πραγματοποιήθηκε πριν λίγο στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση των ομίλων της Γ Εθνικής για τη σεζόν 2021/2022.

Οι 81 ομάδες χωρίστηκαν σε 7 ομίλους από τους οποίους θα υποβιβαστούν συνολικά 32 ομάδες. Οι 7 πρωταθλητές θα δώσουν αγώνες μπαράζ μετά το τέλος της κανονικής διάρκειας, για να διεκδικήσουν τα τέσσερα εισιτήρια ανόδου στη Super League 2. 

Επίσης σε κάθε γήπεδο πρέπει να βρίσκεται απινιδωτής όπως επίσης γραμμή ίντερνετ υπολογιστής και εκτυπωτής αφού από φέτος θα υπάρχει το ηλεκτρονικό φ.α.

Στον 3ο όμιλο θα αγωνίζονται οι ομάδες του Νομού Λάρισας στον οποίο  συμμετέχουν οι ομάδες: 

Εθνικός Ν.Κεραμιδίου

Ηρακλής Λάρισας

Αετός Μακρυχωρίου

Αμβρυσσέας Διστόμου

ΑΠΟ Αταλάντη

Ατρόμητος Παλαμά

Δήμητρα Ευξεινούπολης

Θησέας Αγριάς

ΑΟ Νέας Αρτάκης

ΠΟ Ελασσόνας

ΑΟ Υπάτου

ΠΟ Φήκης

Στην πρώτη αγωνιστική ο ΠΟ Ελασσόνας θα υποδεχθεί στο Δημοτικό Γήπεδο Ελασσόνας τον ΠΟ Φήκης Τρικάλων, ο Ηρακλής Λάρισας θα αγωνισθεί εκτός έδρας με τον ΑΟ Νέας Αρτάκης, ενώ ο Αετός Μακρυχωρίου θα αντιμετωπίσει στο γήπεδο Μακρυχωρίου την Δήμητρα Ευξεινούπολης.

Όλο το πρόγραμμα του 3ου Ομίλου:

1η αγωνιστική                  

Νέα Αρτάκη  -       Ηρακλής Λάρισας

ΠΟ Ελασσόνας       -       ΠΟ Φήκης

Ατρόμητος Παλαμά -       ΑΟ Υπάτου

Θησέας Αγριάς       -       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αταλάντη     -       Αμβρυσσέας Διστόμου

Αετός Μακρυχωρίου         -       Δήμητρα Ευξεινούπολης


2η αγωνιστική                  

ΠΟ Ελασσόνας       -       Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας   -       Ατρόμητος Παλαμά

ΠΟ Φήκης    -       Θησέας Αγριάς

ΑΟ Υπάτου   -       Αταλάντη

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου -       Αετός Μακρυχωρίου

Δήμητρα Ευξεινούπολης  -       Αμβρυσσέας Διστόμου


3η αγωνιστική                  

Νέα Αρτάκη  -       Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς       -       ΠΟ Ελασσόνας

Αταλάντη     -       Ηρακλής Λάρισας

Αετός Μακρυχωρίου         -       ΠΟ Φήκης

Δήμητρα Ευξεινούπολης  -       ΑΟ Υπάτου

Αμβρυσσέας Διστόμου      -       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου


4η αγωνιστική                  

Θησέας Αγριάς       -       Νέα Αρτάκη

Ατρόμητος Παλαμά -       Αταλάντη

ΠΟ Ελασσόνας       -       Αετός Μακρυχωρίου

Ηρακλής Λάρισας   -       Δήμητρα Ευξεινούπολης

ΠΟ Φήκης    -       Αμβρυσσέας Διστόμου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου -       ΑΟ Υπάτου


5η αγωνιστική                  

Νέα Αρτάκη  -       Αταλάντη

Αετός Μακρυχωρίου         -       Θησέας Αγριάς

Δήμητρα Ευξεινούπολης  -       Ατρόμητος Παλαμά

Αμβρυσσέας Διστόμου      -       ΠΟ Ελασσόνας

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου -       Ηρακλής Λάρισας

ΑΟ Υπάτου   -       ΠΟ Φήκης


6η αγωνιστική                  

Αετός Μακρυχωρίου         -       Νέα Αρτάκη

Αταλάντη     -       Δήμητρα Ευξεινούπολης

Θησέας Αγριάς       -       Αμβρυσσέας Διστόμου

Ατρόμητος Παλαμά -       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΠΟ Ελασσόνας       -       ΑΟ Υπάτου

Ηρακλής Λάρισας   -       ΠΟ Φήκης


7η αγωνιστική                  

Νέα Αρτάκη  -       Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αμβρυσσέας Διστόμου      -       Αετός Μακρυχωρίου

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου -       Αταλάντη

ΑΟ Υπάτου   -       Θησέας Αγριάς

ΠΟ Φήκης    -       Ατρόμητος Παλαμά

Ηρακλής Λάρισας   -       ΠΟ Ελασσόνας


8η αγωνιστική                  

Αμβρυσσέας Διστόμου      -       Νέα Αρτάκη

Δήμητρα Ευξεινούπολης  -       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Αετός Μακρυχωρίου         -       ΑΟ Υπάτου

Αταλάντη     -       ΠΟ Φήκης

Θησέας Αγριάς       -       Ηρακλής Λάρισας

Ατρόμητος Παλαμά -       ΠΟ Ελασσόνας


9η αγωνιστική                  

Νέα Αρτάκη  -       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

ΑΟ Υπάτου   -       Αμβρυσσέας Διστόμου

ΠΟ Φήκης    -       Δήμητρα Ευξεινούπολης

Ηρακλής Λάρισας   -       Αετός Μακρυχωρίου

ΠΟ Ελασσόνας       -       Αταλάντη

Ατρόμητος Παλαμά -       Θησέας Αγριάς


10η αγωνιστική                

ΑΟ Υπάτου   -       Νέα Αρτάκη

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου -       ΠΟ Φήκης

Αμβρυσσέας Διστόμου      -       Ηρακλής Λάρισας

Δήμητρα Ευξεινούπολης  -       ΠΟ Ελασσόνας

Αετός Μακρυχωρίου         -       Ατρόμητος Παλαμά

Αταλάντη     -       Θησέας Αγριάς


11η αγωνιστική                

ΠΟ Φήκης    -       Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας   -       ΑΟ Υπάτου

ΠΟ Ελασσόνας       -       Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

Ατρόμητος Παλαμά -       Αμβρυσσέας Διστόμου

Θησέας Αγριάς       -       Δήμητρα Ευξεινούπολης

Αταλάντη     -       Αετός Μακρυχωρίου 


Εικόνες θέματος από mammuth. Από το Blogger.