Οι αντιπρόσωποι του ΣΥΡΙΖΑ από τον Νομό Λάρισας για το 3ο Συνέδριο

 Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν οι διήμερες διαδικασίες εκλογής των υποψηφίων αντιπροσώπων  για το 3ο Συνέδριο του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία που θα πραγματοποιηθεί στις 14 ως 17 Απριλίου στην Αθήνα.

Οι αντιπρόσωποι που εκλέχτηκαν ανά οργάνωση είναι οι παρακάτω:

Οργάνωση Μελών Δ1 Δήμου Λαρισαίων

·         ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

·         ΑΡΑΠΚΟΥΛΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

·         ΒΛΗΣΣΑΡΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

·         ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

·         ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

·         ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

·         ΚΩΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

·         ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

·         ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

·         ΜΠΑΝΤΟΥΚΑ ΜΑΡΙΝΑ

·         ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

·         ΤΖΙΓΚΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

·         ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

·         ΧΑΧΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Οργάνωση Μελών Δ2 Δήμου Λαρισαίων

·         ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ

·         ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

·         ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

·         ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

·         ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

·         ΓΚΙΚΑ  ΒΑΛΜΠΟΝΑ (BONA)

·         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

·         ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ

·         ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

·         ΚΕΝΤΕΡΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

·         ΚΙΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ

·         ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

·         ΜΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

·         ΝΑΣΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

·         ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

·         ΠΑΠΑΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

·         ΣΔΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ

·         ΣΤΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ

·         ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

·         ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

·         ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΜΑΡΘΑ (ΜΟΡΦΩ)

·         ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

·         ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Οργάνωση Μελών Δ3 Δήμου Λαρισαίων

·         ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΖΩΗ

·         ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ

·         ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣ

·         ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

·         ΜΗΤΣΑΙΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

·         ΠΑΝΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

·         ΤΖΙΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Οργάνωση Μελών Δ4 Δήμου Λαρισαίων

·         ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

·         ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

·         ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΡΜΙΝΑ

·         ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

·         ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

·         ΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

·         ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙΤΗ

·         ΤΣΙΛΦΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

Οργάνωση Μελών Αγιάς

·         ΖΗΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

·         ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

·         ΛΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

·         ΣΜΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

·         ΤΟΛΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Οργάνωση Μελών Ελασσόνας

·         ΓΚΕΚΑ ΚΥΡΑΤΣΩ

·         ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

·         ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

·         ΔΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

·         ΖΙΑΝΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

·         ΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

·         ΚΑΡΑΛΗ-ΤΣΙΒΗ ΕΡΜΙΟΝΗ

·         ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

·         ΚΑΡΙΠΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

·         ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

·         ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

·         ΛΑΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

·         ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

·         ΜΠΑΤΖΙΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

·         ΜΠΙΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

·         ΝΕΓΑ ΕΙΡΗΝΗ

·         ΝΤΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

·         ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

·         ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

·         ΠΑΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

·         ΡΑΧΑΝΤΑ (ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑ) ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

·         ΤΖΙΩΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

·         ΤΖΙΩΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Οργάνωση Μελών Κιλελέρ

·         ΖΙΩΓΑ ΡΙΤΑ

·         ΜΑΚΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

·         ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

·         ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

·         ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΥΡΤΩ

Οργάνωση Μελών Τεμπών

·         ΛΑΝΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

·         ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

·         ΚΑΠΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Οργάνωση Μελών Τυρνάβου

·         ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

·         ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

·         ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

·         ΜΙΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

·         ΜΠΙΖΕΛΗ ΒΑΣΩ

·         ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ-ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΡΟΥΛΑ

·         ΤΣΙΟΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Οργάνωση Μελών Φαλάνης

·         ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

·         ΜΠΛΑΝΑ ΣΤΕΛΛΑ

·         ΣΙΟΥΜΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Οργάνωση Μελών Φαρσάλων

·         ΓΟΥΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

·         ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

·         ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

·         ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Εικόνες θέματος από mammuth. Από το Blogger.