Επιστροφή Φώλλα στις μεικτές της ΕΠΣΛ
Κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης του ΔΣ της ΕΠΣΝ Λάρισας αποφασίστηκε ομόφωνα από τα μέλη του, η πρόσληψη του πρώην προπονητή του ΠΟ Ελασσόνας Νίκου Φώλλα ως συνεργάτη του προπονητή Δημήτρη Τσέτσιλα στις μικτές ομάδες της Ένωσης.
Να υπενθυμίσουμε ότι ο Νίκος Φώλλας είναι διπλωματούχος προπονητής UEFA A και είχε διατελέσει στο παρελθόν προπονητής στη μικτή Κ-14 πραγματοποιώντας μια εξαιρετική πορεία, αποκλειόμενος σε αγώνα πρόκρισης για τα ημιτελικά το 2019 από τη μετέπειτα πρωταθλήτρια ΕΠΣ Μακεδονίας.
Η συνεργασία των δύο προπονητών αναμένεται να βοηθήσει τα μέγιστα στην προσπάθεια της ΕΠΣΝΛ και της Τεχνικής Επιτροπής στο στόχο τους όσον αφορά τις μικτές.
Α.Ν.